gravitation

zajímavé

1. února 2008 v 21:19 | Pitrísek

pár podobných obrázků

1. února 2008 v 21:19 | Pitrísek

tady vypadá schuichi jaso dívka

1. února 2008 v 21:18 | Pitrísek

obrázky

30. října 2007 v 16:22 | Pitrísek
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

bad luck

27. října 2007 v 23:21

grav

27. října 2007 v 23:21
Touží stát se slavným zpěvákem a překonat svůj obrovský idol Ryuichiho Sakumi. Pak se ale setkává s tajemným Yukim a okamžitě se do něj zamiluje. Tím se dostává do složité situace, protože najednou neví, čemu dát přednost - Yukimu nebo slibně se rozjíždějící kariéře?
Shuichi je energický, někdy demotivovaný týpek, který podléhá buďto plačtivým záchvatům deprese (když ho Yuki vyhodí z bytu) nebo naopak nadšeným výbuchům energie (když si ho Yuki vezme zpátky). Stará se o většinu komických situací v seriálu a také si libuje v crazy převlecích, jako například banán, baterka, pes nebo zavazadlo (aneb jak se dostat zadarmo do New Yorku).
NAKANO HIROSHI
Pohlaví: muž
Věk: 19 let (narozeniny 4. srpna)
Vlasy: rudohnědé
Oči: světlomodré
Výška: 178 cm
Váha: 62 kg
Postavení: kytarista kapely Bad Luck
Fráze: "Nemůžeš pomoct tomu, do koho jsi zamilovaný."
Seiyuu: Matsumoto Yasunori
Přezdívaný Hiro. Je to kytarista Bad Luck a Shuichiho nejlepší přítel. V porovnání s dětinským Shuichim je zodpovědný, chytrý a nebere věci na lehkou váhu. Hiro je Shuichiho psychická opora, vrba a rádce, odsouzený poslouchat jeho nářky kvůli milostným problémům s Yukim. Hiro chce dělat hudbu a pro hudbu a ne pro peníze, díky čemuž se často dostává do konfliktů se svým managerem a což vyvrcholí jeho odchodem z kapely. Navzdory jeho nejednoznačným narážkám vůči Shuichimu není homosexuál, naopak se zamiluje do Eiriho snoubenky Ayaky, kterou zachránil před násilníky.
YUKI EIRI (UESUGI EIRI)
Pohlaví: muž
Věk: 22 let (narozeniny 23. únor)
Vlasy: blond
Oči: světle modré
Výška: 186 cm
Váha: 74 kg
Postavení: slavný spisovatel
Fráze: "Nebrečel jsem už šest let a teď mě z toho rozbolela hlava."
Seiyuu: Inoue Kazuhiko
Slavný spisovatel románů pro ženy. Se Shuichim se poprvé setkal v parku, kde totálně zkritizoval jeho text k nové písničce a zmizel.
Yuki je chladný a nepřístupný, odmítá si kohokoliv připustit k tělu. Zprvu Shuichiho využívá jen jako hračku, aby se o chladných večerech nenudil, později je sám překvapen tím, jak moc Shuichimu otevřel své srdce. Jeho zlá a nelítostná povaha má kořeny v jeho dětství, kdy musel zastřelit člověka, kterému nejvíce důvěřoval.
SEGUCHI TOHMA
Pohlaví: muž
Věk: 32 let (narozeniny 20. listopad)
Vlasy: blond
Oči: zelené
Výška: 175 cm
Váha: 55 kg
Postavení: ředitel nahrávací společnosti, bývalý člen Nittle Grasper, Eiriho švagr
Fráze: "Opravdu ne, já se právě dobře bavím."
Seiyuu: Orikasa Ai
Bývalý keyboardista Nittle Grasper, nyní prezident nahrávací společnosti NG a velké zvíře. Pocity ostatní lidí ho příliš nezajímají, mnohem více mu záleží na profesionálním hledisku, rád intrikuje a manipuluje s lidmi, což hodně kontrastuje s jeho nevinným, téměř dívčím vzhledem. Má hluboký vztah k Eirimu, protože si dává za vinu jeho trauma z dětství. Byl to totiž právě on, kdo Eiriho kdysi pozval do New Yorku, kde se celá ta tragédie odehrála, a proto má neustálou potřebu Eiriho chránit. Někdy si ovšem neuvědomí, že Eiri už jeho ochranu nepotřebuje. Tohma je manžel Eiriho starší sestry Miky.
SEGUCHI MIKA
Pohlaví: žena
Věk: 29 let
Vlasy: Hnědé
Oči: Tmavě modré
Postavení: Eiriho sestra, Tohmova manželka
Fráze: "Jsi můj bratr"
Seiyuu: Tsuru Hiromi

Eiriho starší sestra a Tohmova manželka. Je stejně chladná jako její bratr a také vypadá stejně jako on, když si odmyslíme dlouhé vlasy a make-up. Je stejná intrikánka jako většina ostatní postav v seriálu, neváhá využít Shuichiho jako svou zbraň proti Eirimu. Občas ale ukáže lidskou tvář a to se pak chlubí historkou, jak kdysi přinutila Eiriho sníst celer a on se pak rozbrečel a utekl se schovat.
SAKUMA RYUICHI
Pohlaví: muž
Věk: 31 let (narozeniny 1. dubna)
Vlasy: hnědá - špinavě blond - dozelena
Oči: modré
Výška: 165 cm
Váha: 53 kg
Postavení: frontman kapely Nittle Grasper
Fráze: "Na no da!"
Seiyuu: Kappei Yamaguchi
Frontman legendární kapely Nittle Grasper. Skupinu opustil před třemi lety, kdy odešel budovat sólovou kariéru v Americe, ale nyní se opět vrátil, aby se pokusil Nittle Grasper obnovit.
Ryuichi je poněkud schizofrenický - na pódiu, když začne zpívat, je až neskutečně cool a sexy, ovšem v reálném životě se z něj stává chlapec s mentální úrovní pětiletého dítěte. Jeho nejlepším přítelem je růžový plyšový králiček Kumagorou, se kterým je schopen si vyhrát celé hodiny, miluje omalovánky a bezmezně obdivuje Shuichiho, aniž by si uvědomil, že je to právě on, koho Shuichi považuje za svůj nedostižitelný idol.
MR. K
Pohlaví: muž
Pravé jméno: Cloud K. Winchester
Věk: 36 let (narozeniny 21. srpen)
Vlasy: blond
Oči: modré
Výška: 191 cm
Váha: 65 kg
Postavení: manager
Fráze: "BIG NEWS!"
Seiyuu: Ryoutarou Okayu
Původně Ryuichiho manager, nyní zastupuje Shuichiho a jeho Bad Luck. Je to Američan, nekompromisní a násilnický fanatik, který neváhá svým svěřencům vyhrožovat střelnou zbraní (když se mu odváží odporovat). K. nevychází z domu bez samopalu a revolveru v podpažním pouzdře a na scénu obvykle vrazí vykopnutím dveří a výkřikem: "BIG NEWS!". Má skvělé konexe, díky čemuž se mu daří protlačit Bad Luck i do klubů, kde by se začínající kapela vůbec neměla objevit. Mr. K. jde hlavně po komerčním úspěchu kapely a neváhá způsobit sebetrapnější skandál, aby své svěřence dostal ještě víc do podvědomí veřejnosti. Na niterných pocitech členů kapely mu obsolutně nezáleží.
V manze se navíc setkáváme s jeho rodinou - manželkou Judy Winchesterovou a synem Michaelem Winchesterem.
SAKANO-SAN
Pohlaví: muž
Věk: 29 let (narozeniny 19. září)
Vlasy: hnědé
Oči: tmavě modré
Výška: 175 cm
Váha: 62 kg
Postavení: producent a bývalý manager Bad Luck
Seiyuu: Takehito Koyasu
Bývalý manager Bad Luck, nyní jejich producent. Jedná se o vystresovaného chlapíka se slabými nervy, který se potácí od jednoho pokusu o sebevraždu k druhému. Křečovitě se snaží být dobrý businessmanen a čím víc se mu to nedaří, tím víc propadá záchvatům deprese a vlastní méněcennosti a zbytečnosti. Zoufale se brání zkoušet nové věci, hrozí se jakéhokoliv riskování a snaží se držet zavedených postupů, což je možná jeho kámen úrazu.
USAMI AYAKA
Pohlaví: žena
Věk: 17 let (narozeniny 6.červen)
Vlasy: hnědé
Výška: 156 cm
Postavení: Eiriho snoubenka
Fráze: "Když prodáš milion alb, tak si s tebou dám schůzku."
Seiyuu: Tanaka Rie
Bohatá slečinka z Kjota, Eiriho snoubenka. Chce se za něj vdát, i když moc dobře ví, že Eiri ji nemiluje a manželství by nebylo šťastné. Až po dlouhé si době si uvědomí, na čem jí záleží nejvíc (Eiriho štěstí) a vzdá se ho. I přes svůj výraz pitomoučké naivky je to dáma ostré mysli a má až moc dobře vyvinou schopnost manipulovat s druhými.

Je to jen chladná maska nebo Yuki Shuchiho skutečně nenávidí a nechává si

gravita tion

27. října 2007 v 23:06

gravitation

27. října 2007 v 23:03
GravitationGravitation

 
 

Reklama