Září 2009

Prosím pomoc

26. září 2009 v 22:51 | Pitrísek |  moje keci
Prosím pomožte i VY! Jak pomůžeš??? Když si tento článek okopíruješ na svůj blog. Ten, kdo ho nemá na svém blogu, tak nemá snad ani právo dýchat stejný vzduch, jako dýcháme my ostatní. Se srdcem na správném místě... :'(
Povinně - CELÝ ČLÁNEK!


úpe totál cute

22. září 2009 v 20:53 | Pitrísek |  bigbang
Hoyky lidičky omlouvám se že sem dlouho nic nepřidala ae založila jsem si z kamí nový blog takže se momentálně soustředím na něj ae jsme ráda že píšete i semka.
Přidám pár videí který ohromě žeru a moc se mi líbý..
tak jdem na to.
Úpe nádhera a když zpívá T.O.P nobody no se mnou to málem seklo
Úpe sladké -3:29 úpe nádhera já měla co dělat abych se nerozplynula
romantika nade vše
Tak tohle je úpe super jak rozbil to sklo a jak se pak plazil po zemi to mi rvalo srdce
N obou sem i líbí seung ri a nevíte kdo je ten v tom růžovým a v tom nobody či jak se jmenuje ta písnička má bílou čapku on je úpe sldakey myslim že je od shinnů
Ten začátek mne vždy dostane
mega slint


new blog

9. září 2009 v 22:14 | Pitrísek |  moje keci
Hoyky lidičky včera jsme založila nový blog který naleznete tuuuuuuuuuuuu . Založila jsem ho s denný která je úpe super holčina byla bych ráda a moc vás prosím jukněte na blog a zanechte nějaké komentíky .Ještě tam toho moc není ae vše se udělá a dodělá takže nebojte a prosím pomozte nám rozšířit tu stránku moc prosím.Pokud chcete pomoct dočtete se to v článku slova úvodem .

8:05

6. září 2009 v 1:21 | Pitrísek |  bigbang
ZBYTEK DODÁM ZÍTRA BUDE TO JISTĚ VELMI ZAJÍMAVÉ PODLE UKÁZKY

omg

6. září 2009 v 1:11 | Pitrísek |  bigbang
Tak to je něco

:-) u toho se nedá nesmát

6. září 2009 v 1:01 | Pitrísek |  bigbang
S-Ri vyhrál ae dae prohrál ten měl ae dobrý xichtíky ae určo to bolelo 140 byl výkon sám o sobě je borec a T.O.P.iho pohled na konci vau tak co líbilo-?

hromádka nebo spíš hromada?

6. září 2009 v 0:48 | Pitrísek |  bigbang
Tak tenhle díl úpe super a ukázka na další no coment v tomto díle je nejlepší T.O.P. ten máae ručičky a dae také a GD ten skoro vyhrál ae no nevadí etě budou další soutěže jdu je omrknout.vy se zatím mrkněte na na pokračování

km idol world

6. září 2009 v 0:40 | Pitrísek |  bigbang
Hoyky lidičky projíždím si tak youtube a nalšla jsem toto
.
Nerozumim ani slovo ae já se nasmála u tohohodle:
omámily nám GDho,medvěd přežil,podivná soutěž,Gd oslepl,seug ri profesional a tae to vyřešil za všechny
jak se vám to líbilo?

Pecky života

5. září 2009 v 15:13 | Pitrísek |  bigbang

Na těhlech peckách nyní ulítávám

heartbreaker

brethe

gossip man

korean dream 0:42

Caffe latte

moc hezká


Super junior

5. září 2009 v 14:57 | Pitrísek
Tyhle moc nemusi ae líbí se mi od nich písen-Haengbok
0:47 je celkem hezký


Super Junior jsou aktuálně jedni z nejpopulárnějších umělců v Koreji, a jsou výtvorem jedné z největší zábavních společnodti v Koreji, totiž SM Entertainment. Debutovali 6. Listopadu 2005 na populární Korejské hudební show, SBS Inkigayo, s písní "Twins".

13 členů této skupiny je známo pro své odlišné indiviuální dovednosti na které se specializují v různých oblastech zábavního průmyslu. Před jejich debutem, ve skutečnosti, většina členů byli (a ještě jsou) herci, MCs, models, atd. Skupina se skládá z (od nejstaršího k nejmladšímu) leader Leeteuk, Heechul, Hankyung (nebo Han Geng, jediný Čínský člen nalezený přes SM casting v Číně), Yesung, Kangin, Shindong, Sungmin, Eunhyuk, Donghae, Siwon, Ryeowook, Kibum a Kyuhyun (Poslední zmíněný byl přidán do skupiny na počátku jejich činnosti při singlu U, v Květnu 2006).

Mají doposud vydané jedno album, jeden singl asi 3 OST singly, 2 zvláštní singly (KRY a TROT), letní singl SM, zimní singly SM a singl společný s Dong Bang Shin Ki. V současné době pokračují se svými individuálními aktivitami, vystupují na společných koncertech a chystají je k vydání druhého alba.


Ocenění:

SBS Inkigayo Mutizen Song (June 25, 2006 - U) M.net M!Countdown 1st (July 6, 2006 - U) SBS Inkigayo Mutizen Song (July 9, 2006 - U) SBS Inkigayo Mutizen Song (July 16, 2006 - U) M.net M!Countdown 1st (July 20, 2006 - U) SBS Inkigayo Mutizen Song (August 20, 2006 - Dancing Out) M.net M!Countdown 1st (August 31, 2006 - Dancing Out) 13th Korean Television Arts Festival - Group Award (October 31, 2006) 7th Korean Visual Arts Festival - Photogenic Award (November 8, 2006) 2006 MKMF Awards - Best New Group (November 25, 2006) 2006 MTV Seoul Gayo Daesang Awards - Best New Group (December 1, 2006) 2006 KBS Golden Disk Awards - Best New Group (December 14, 2006) 2006 SBS Gayo Daesang - Best New Group (December 29, 2006) 2006 Thailand Seed Awards - Best new Group of Asia (January 31, 2007)

gara gara go

5. září 2009 v 14:50 | Pitrísek |  bigbang
Tak trochu jinak musim říct že je to pěkné a nejlepší je kdy zpívá nebo spíš rappuje ako T.O.P. to je pecka a ošklivej taky není
MY HEAVEN taky hrozně heky zahrané a nazpívané

Děkuji

3. září 2009 v 17:45 | Pitrísek |  moje keci
Hoyky lidičky tak tohle pro mne vytvořila Shiranui její blog naleznete - tadýýýýýýýýý
Mockrát ti děkuji je to krásně chtěla bych si to dát pod menu nevíte někod jak?
Děkuji také hrozitánsky moc Lence která chodí na mj blog a píše komentíky moc ti lenko děkuji sice ě vůbec neznám ae jendo vím určitě si úpe supruvo holčina a crazy do BigBang což jáá taky za což ti děkuji.Doufám že jsem budeš chodit i nadále.

Otázka času

1. září 2009 v 10:27 | Pitrísek |  moje keci
Hoyky lidičky tak jsem přežila.Musím ae říct že z postele se mi netělo chtěla jsem etě spát ae tomi ségra nedovolila dnes šla prvně do školky tak všechny zbudila v půl 7 aby nezaspala.Takže budu mít každej den budíček omg.Víte že mi ae chybí chodit spát v 1 ve 2 ráno? Včera sem řikala že půjdu v půl 11 ae koukala jsem na myšlenky zločince a closer takže jsem šla spát až v půl 2
A jaký jsem měla ve škole den?No celkem to ušlo sedla jsem si úpe dopředu před denný a lusiu a naproti terčíkovi se simčou a se mnou sedí turčík takže bych řekla že bude celkem dobrej rok.Úplně dozadu si sedli kluci takže to je jen otázka času než ohluchnu.
Ve škole jsem byli jne hodina a učitelka na ně řvala jako kdyby byli zvířata utržená ze řetěztu což jsou a prasáci co výmýšlej neustálí ptákoviny stim že jim to něko žere což nežere.Takže celkem dobrý a co vy? Jak vyste se měli ve škole?
My se už od čtvrtka učíme bože proč?
Zítra budem ve škole do 12 a budeme si psát rozvrh a sešity a koho budeme mít a na co a do kolika.Takže to bude hodně dlouhýýýýýýýýýý a hodně nudnýýýýýýýýý 4 hodiny.