Červenec 2009

lidičky já chcípám

31. července 2009 v 0:47 | Pitrísek |  bigbang
Lidčky mrkněte na tuhle pecku od seung riho je také v té parodii beethowen virus jak na ní tančil g-dragon a seung ho načapal a pak spolu tančili.Na tuhle momentálně ted ujíždím.Puste a uvidíte.Sem ani nevěřila že by se 18 náctka uměla takhle odvázat.

Beethoven Virus - parodie

31. července 2009 v 0:21 | Pitrísek |  bigbang
Ahoyk lidičky přináším nové video mám ho ze zdroje vikimi nebudu psát o čem to je jsme vložím co jsem napsala do komentáře když jsem to poprvé viděla.

Mrkněte nebudete litovat.
já anglicky neumim ae i tak se pekleně nasměje seun ri jako baletka no kvása a dae sung to byli pohyby jaj tae ty ty zvuky chudák T.O.P já to musim po chvilkách vypínat nebo si na mě budou lidi stěžovat proč tak ječim XD gd jak tancuje a seung ho pozoruje a gd se mazlí sám ze sebou z toho nemůžu a jak tancujou pak spolu teletabus tuli tuli a pusinka nenápadně ae přece T.O.P je zlej ae já ho miluju gd s tím jazykem t.o.p je vyrušil syčák seung se vrhnul na mého T.O.Pa a etě se políbili :-( a dae je vyrušil jupí a ten konec jáj

1:32 T.O.P s jazykem :-)

29. července 2009 v 20:32 | Pitrísek
Heh lidičky koukněte na 1:32 u toho se nasmějete T.O.P udělá sexy kukuč a ten jazyk hm.jen ochutnat :-)

vymen si to se mnou

29. července 2009 v 20:05 | Pitrísek |  bigbang
Tak na tu holku kterou objímal sem naštvaná mrkněte má štěstí já bych omdlela a musela by pro mě záchranka

pro zasmátí

28. července 2009 v 20:23 | Pitrísek
toto origoš

Hech lidičky tohle musíte vidět bloudila jsem na youtube a našla toto.
G-D,TAE A T.O.P v SUKNÍCH! hey u toho se nasmějete ae gdemu by slušelo kdyby byl děvče ae jako kluk je hezčí t.o.p má ohon a tae rozpuštěné dlouhé vlasy a pak uvidíte idae sunga s odhaleenými zády takže *slint já měla co dělat aby to semnou nešlehlo v minute
2:20 , 2:25 a 2:32 u toho se nasmějete jukněte na to.

bigbang scénky který rozesmějou

27. července 2009 v 12:35 | Pitrísek
ta slepice jaj dae u toho dělal dobrý xichtíky
t.o.p
daesung nádhrně tancuje
g-dragon a t.o.p
daesun a gd
seung ri-pop
tohle chci taky jednou hrát
a pokráčko
tae se schoval
strašidelná historka
přepadení a pak taneční vystoupení dae v brýlích

t.o.p vřískot
t.o.p x-man

t.o.p sexy dance
g-dragon-dance
vzbouzej t.o.pa
seun ri tančí
dirty cash sexy verze

a ted videoklipy který zbožnuju

27. července 2009 v 12:19 | Pitrísek |  bigbang
mkmf-hyori a bigbang
haru haru
my heaven
gara gara go
lollipop
we belong together
la-la-la
goodbey baby
always
how gee
last farewal

with u
shake it
dirty cash

oh my friends
look at me

bigbang po 2

27. července 2009 v 12:09 | Pitrísek |  bigbang

Dae Sung ( tak tohodle žeru)Povolání: zpěvák
Věk: 18
Datum narození: 12. 12. 1990
Znamení: Střelec aktuální horoskop »
Člen skupiny: Big Bang

Životopis

Lee Seung Hyun je "Little Brother" BIG BANG. Jeho umělecké jméno, když BIG BANG debutovali, bylo "V", což bylo odvozeno od slova 'Victory'. YG zaměstanci mu říkají "Mak-nae", což znamená "nejmladší" nebo "dítě rodiny".

Seung Ri je velmi dobrý v tanci a sestavování choreografií. Některé choreografie, které BIG BANG používají jsou právě od něj. Je hodně plachý a hodně věcí si nechává jen pro sebe. Je, ale hodně silný, na to, že je nejmladší.

Předtím, než se stal členem BIG BANG, byl člen II Hwa - taneční skupina Gwangju. Byl také na "Battle Shinhwa", to je show, kde se hledal druhý Shinhwa, ale Seung Ri byl ve třináctém dílu vyloučen. I když byl velmi dobrý tanečník, jeho pěvecké předpoklady prý nebyly dost dobré. Ovšem manažer YG si jeho talentu všiml a pozval ho, aby trénoval v YG Family.

Seung Ri je prvním členem BIG BANG, který vystupoval v muzikálu. Debutoval s muzikálem "Sonagi" v dubnu-květnu 2008.

Také ukázal zájem o herectví. Byl tedy druhým členem skupiny, který si někde zahrál, hned po T.O.Povi. Jeho první roli hrál v červenci 2008 ve filmu "Why Did You Come to Our House?". Hrál tu po boku s Kang Hye Jung. Film byl vydán na konci roku 2008.

Tento rok, tedy rok 2009, Seung Ri začal sólo debutem s písní "Strong Baby". Tento song se objevil na albu BIG BANG "Remember".

1.ledna 2009 YG vydali vodeoklip k této písni, kde se nám na začátku a v průběhu ukáže i G-Dragon.

bigbang

27. července 2009 v 11:57 | Pitrísek |  bigbang
Hoyky lidičky dlouho jsem se neozvala jsou prázdniny a já nemám moc času a tak sem dnes alespon něco přidám.
Na jednom blogu jsem narazila na jeden videoklip jmenoval se lollipop.Mrkla jsem na něj a tem mě dostal.Nazpívala ho skupina 2ne1 a bigbang.Zadala jsem je do vyhledávače na youtube a pustila si pár klipů a hudba mě sebrala.Musím vám sem dát pár videoklipů a pár legračních scének u kterých jsem se nasmála.
Ae ted vám je představím.

Big Bang je jihokorejská hip hopová a R&B skupina vytvořená z 5 členů: T.O.P , Tae Yang , G dragon , Dae Sung a Seung Ri. Prvě debutovali v roce 2006 na YG Family koncertu. Později dostali nápad na nahrátí 5 nových singlů, kde by měl každý svoji solovou píseň. V listopadu je čekal samotný koncert. Po něm Big Bang vydali svoje první album (rok 2007). Popularitu si vytvořili nečekaně brzy, a tak byli brzo na různých přehlídkách, v rádiích a také dostali nabídku na reklamu. V dubnu 2007 dostali test, ve kterém měli žít po určitou dobu v Japonsku. Dopadlo to velice dobře, a tak bylo naplánováno i japonské album. To bylo uvolněno 4.ledna 2008. Zůčastnili se také přehlídky v Tokijském JCB Hallovi. V květnu natočili reklamu na BB vůni pupenu. V srpnu vyšlo mini album Stand Up. (Jejich nenovější album) Před vydáním mini albumu stand up uskutečnili svůj v pořadí 3 Tour "Big Bang - GREAT". Proběhl myslím někdy kolem prosince. Také na tenhle rok plánují Tour v Japonsku.

T.O.P
(já ho miluju má skvělej hlas a ty jeho obličeje nebo extravagantní brýle to mě vždy rozesměje,já ho žeru)
Povolání: Rapper
Věk: 21
Datum narození: 4.11.1987
Znamení: Štír
Člen skupiny: Big Bang
Choi Seung Hyun je popisován jako "Big Brother" BIG BANG. Předtím než se přidal k BIG BANG byl znám jako Tempo. YG zaměstnanci mu říkají Keun Seung Hyun, což znamená "Velký Seung Hyun".

Samozřejmě členové mu říkají jak T.O.P tak Seung Hyun. T.O.P dobře mluví a je extrémně tvrdohlavý. Má rád, když je vůdcem věcí a vždy řiká, co si myslí.

Předtím než se stal členem BIG BANG, tedy za dob Tempa, byl nejznámější hvězda mezi underground hip-hop rappery. Vystupoval v mnoha underground klubech a také v roce 2003 vyhrál "Rap Battle" KBS Radia.( to jsem nevěděla)
Tempo je druhý rapper v BIG BANG a je velmi talentovaný a to nejen v rapu, ale i v Beatboxu.

V roce 2007 byl pozván do KBC Music Award a měl vystoupit s Hot Issue songy, ale nemohl přijít, protože zkolaboval.

T.O.P nezůstal jen u hudby, ale byl zatáhnut i do herectví. Úspěšně zahrál roli nejlepšího školního rváče v korejském drama I Am Sam. Jeho role jako Chae Mu Shin (Musin) a jeho herecký talent ohromil fanoušky i mnoho dalších diváků.

Také vystupoval v MV Red Roc pro písničku "Hello", kde si oholil hlavu. Ale také vystupoval v MV Gummy (YG Family), které neslo název "I'm sorry" s Sandara Park.
Jeho první debut, v drama "I Am Sam" byl velmi úspěšný. A jelikož má T.O.P na hraní talent, bylo oznámeno, že v roce 2009 bude hrát v drama IRIS po boku Lee Byung Hun.

Bylo také oznámeno, že v druhé polovině roku 2009 vydá T.O.P také, stejně jako G-Dragon a Tae Yang, sólové album!
G-Dragon ( další moje lásenka,pekelně mě dostávaj ty jeho oblečky on má nna sobě věci který vypadj hrozně ae on je vždy s něčím zkombinuje a je boží.njn proto je asi modní ikona, a také vždy překvapuje účesy)

Povolání: rapper,zpěvák
Věk: 20
Datum narození: 18.08.1988 (magické číslo)
Znamení: Lev
Člen skupiny: Big Bang

Kwon Ji Yong je vůdcem skupiny BIG BANG. Je považován za vysoce úspěšného zpěváka - skladatele v hudebním odvětví a nejen považován.

Od debutu BIG BANG vyhrál cenu "Songwriter Award" (Cenu skladatele) v roce 2007 na Mnet KM Music Festival. Díky tomu, že G-Dragon skládá pro skupinu písně, se BIG BANG stali, dá se říct, speciální skupinou.

Jsou jednou z mála skupin, kde písně pro ně skládá jeden ze členů nebo skupina sama.

G-Dragon začal takto působit už od svého dětství. Narozen pro zpěv, tanec a vystupování. Debutoval v populární dětské show "Bbo Bbo Bbo" a když mu bylo sedm, stal se členem little Roora. G-Dragon byl trénován YG Entertainment od svých dvanácti let ještě s Tae Yangem (dalším členem BIG BANG). Během jejich trénovaní byli známí jako GDYB a začali spolupracovat s dalšími umělci z YG Family jako hip-hop skupina Jinusean.

Skupina BIG BANG se velmi moderně obléká a je považována za jednu z nejmoderněji oblečených skupin. G-Dragon má prý velmi dobrý smysl pro módu, projevuje velkou náklonnost k trendům, barvičkám a určitě si nenechává mluvit do toho, co si má obléct. Prý i v normálním životě velmi září všelijakými barvami a módními trendy.

Kromě aktivit ve skupině, má jako každý člen, své osobní (sólové) aktivity. 30.června 2008 vydal svůj debutový digitální singl. Ovšem úplná novinka je, že má v dubnu roku 2009 vydat sólové mini-album.oficial

13. července 2009 v 21:08 | Pitrísek |  stmívání
Lidičky oficiální trailer
pudete na něj do kina? já už se těšim 26.11 du a beru si sebou plato kapesníčků a co vy?